Aktywni użytkownicy
400 320
Grający teraz
46 594
Hero Wars to gra MMORPG z aspektem strategicznym, w której gracze mogą awansować swojego bohatera, wyposażać go w sprzęt i używać różnych zdolności, aby pokonać drużynę przeciwnika.

Wybierz swojego bohatera

Niezależnie od tego, czy chcesz od razu ruszyć do walki, wesprzeć towarzyszy albo coś pomiędzy, znajdzie się dla ciebie miejsce.

W Hero Wars brutal to klasa bohatera zaprojektowana, aby przyjmować na siebie obrażenia i chronić bardziej narażonych członków drużyny. Brutale mają wysoki poziom zdrowia i pancerza oraz zdolności, które pozwalają im kontrolować pole bitwy i odciągać uwagę od innych bohaterów.

Brutale zwykle dysponują umiejętnościami, które potrafią oszołomić, spowolnić lub w inny sposób zakłócić działanie wrogiej drużyny, przez co są użyteczni podczas inicjowania walk. Mają też umiejętności, które zwiększają szanse na przetrwanie ich i ich sojuszników, na przykład tarcze czy leczenie.

Niektóre przykłady brutali w Hero Wars to Thorgrim, K'arkh i Ziri. Ci bohaterowie mają dużą pulę zdrowia, wysoki poziom pancerza i mogą kontrolować pole bitwy używając swoich umiejętności.

W Hero Wars mag to klasa bohatera koncentrująca się na zadawaniu dużych obrażeń z dystansu za pomocą magii. Magowie posiadają niski poziom zdrowia i pancerza, a więc są odsłonięci w walce na krótkim dystansie, ale ich umiejętności pozwalają im zadawać znaczące obrażenia kilku wrogom jednocześnie.

Magowie dysponują zwykle umiejętnościami zadającymi obrażenia obszarowe i potrafią trafiać kilku wrogów jednocześnie. Ich umiejętności często spowalniają lub oszałamiają wrogów, dzięki czemu dobrze kontrolują oni pole bitwy i umożliwiają wykończenie wroga przez resztę drużyny.

Przykładami magów w Hero Wars są Nekromanta, Elhain czy Eira. Ci bohaterowie walczą na dystans – mają niskie zdrowie i pancerz, ale ich umiejętności zadają duże obrażenia i trafiają kilku wrogów jednocześnie.

Wojownicy zwykle posiadają umiejętności zwiększające ich własne obrażenia, a także takie, które potrafią oszołomić, spowolnić lub przemieścić wrogów. Mają też umiejętności pozwalające szybko skrócić dystans i trafić w sam środek bitwy, przez co są efektywni w gonieniu i eliminowaniu kluczowych celów.

Niektóre przykłady wojowników w Hero Wars to Zolrath, Tormin i Tasi. Ci bohaterowie walczą wręcz, mają wysokie parametry zdrowia i ataku, mogą inicjować walki, skracać dystans i kontrolować pole bitwy. Często mają umiejętności zwiększające zadawane przez nich obrażenia, a także umiejętności oszołomienia, spowolnienia lub przemieszczenia wrogów.

Strzelcy zwykle posiadają umiejętności zadające duże obrażenia jednemu celowi, często z szansą na trafienie krytyczne albo z dodatkowymi obrażeniami zadawanymi celom o niskim poziomie zdrowia. W związku z tym są efektywni przy pokonywaniu wrogów o wysokim priorytecie. Często posiadają też umiejętności zwiększające ich własną mobilność i pozwalające im zmienić pozycję albo wycofać się w niebezpiecznych sytuacjach.

Niektóre przykłady strzelców w Hero Wars to Nidhogg, Raine i Lorsan. Ci bohaterowie to wojownicy dystansowi. Mają średnie zdrowie i słaby pancerz, ale ich umiejętności pozwalają im zadawać duże obrażenia pojedynczym celom z dystansu. Często posiadają zdolności, które zwiększają ich mobilność, pozwalając im na zmianę pozycji lub ucieczkę z niebezpiecznych sytuacji.

Likwiduj
z klasą
Zmodyfikuj wygląd swoich ulubionych czempionów korzystając ze skórek

Wiele sposobów na grę

Poznaj tajną historię Dominionu. Weź udział w bitwach w trakcie przygód swoich bohaterów i zaliczaj ogromną liczbę poziomów.
Odkryj świat potężnych tytanów. Poczuj potęgę żywiołów, dowodząc różnymi gigantami walczącymi po twojej stronie w starciach na ogromną skalę nie z tego świata.
Zmierz się z innymi graczami w bezwzględnych bitwach. Weź udział w walkach, tworząc własną, wyjątkową drużynę bohaterów i podbijaj szczyty rankingów, pokazując wszystkim, że nie masz sobie równych.

Nagroda dnia

x1
Dzień 1
x1
Dzień 2
30
Dzień 3
x1
Dzień 4
x5
Dzień 5
10
Dzień 6
50
Dzień 7

Podbij ten świat

Rozpocznij swoją przygodę od podstaw. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, przygotowaliśmy dla ciebie kilka filmów instruktażowych, które wyjaśnią różne mechaniki gry i zdradzą kilka sekretów, które mogą pomóc ci pokonać czekające wyzwania.